Фіксуємо вартість вашого авто в договорі - Замовити дзвінок!
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
Оптові ціни на логістику!
АВТО З США
АВТО З США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ
КАТАЛОГ
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Оптові ціни на логістику
АВТО ЗІ США
АВТО ЗІ США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ АВТО
КАТАЛОГ АВТО
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Залишити заявку на дзвінок
Вкажіть ваші контактні дані, і за потреби одразу поставте запитання, на яке хочете отримати відповідь
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Залишити заявку на підбір
Вкажіть ваші контактні дані, і за необхідності опишіть бажаний автомобіль.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Заощаджуйте свій час
Залиште свої контакти за формою, і за потреби напишіть своє запитання.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)

Аукціон авто в Америці - Manheim

Manheim - американський авто аукціон, на якому представлений великий вибір, переважно, цілих автомобілів! Manheim - аукціон закритого типу, на нього може потрапити тільки зареєстрований користувач.
Manheim
Головні особливості аукціону
Головна особливість автомобільного аукціону Manheim - виключно цілі автомобілі. Якщо на аукціонах Copart та IAAI представлені переважно автомобілі після ДТП, то на Manheim, ви маєте можливість придбати автомобіль абсолютно без пошкоджень!
Аукцион Manheim, Manheim, Площадка Manheim
До аукціону Manheim мають доступ виключно авторизовані продавці та покупці. Якщо ви не маєте акаунта на аукціоні, вам показуватиметься таке вікно;
У зв'язку з тим, що до аукціону мають доступ тільки офіційні дилери, рівень конкуренції на аукціоні значно нижчий. Але, не варто забувати, що цілі автомобіль на порядок цінніше ніж автомобілі після ДТП. І американські дилери теж зацікавлені в покупці таких автомобілів. Відповідно на цьому аукціоні боротьба за автомобіль ведеться переважно з американськими компаніями. Але, незважаючи на високі ціни, аукціон має низку дуже важливих переваг.
  • Репутація. Аукціон працює з 1945 року, і не припиняє свою діяльність ні на рік! Аукціон Manheim - найнадійніший аукціон Америки! Всі автомобілі на аукціоні повністю перевірені, і не мають прихованих пошкоджень.
  • Великий вибір цілих автомобілів. Аукціон має 145 майданчиків по всій Америці! Фактично, аукціон є практично в кожному великому місті США. На кожному майданчику представлений величезний вибір цілих автомобілів!
Чи вигідні машини з аукціону Manheim?
Так, автомобілі на аукціоні Manheim можна купити дійсно вигідно! У зв'язку з тим, що автомобілі на аукціоні продаються виключно цілі, ми дуже багато грошей, і нервів, що не менш важливо, економимо на ремонті автомобіля в Україні. Але, переважно автомобілі з ДВС привозити з аукціону Manheim не вигідно, це пов'язано з тим, що за автомобілі з ДВС потрібно оплачувати митницю. Щодо електромобілів; Автомобілі з електро двигуном привозити дуже вигідно! По-перше, у вас буде цілий автомобіль, без пошкоджень! По-друге, автомобілі з електро-двигуном можна розмитнити за пільговою митницею, відповідно заощадивши гроші на митних платежах, і на ремонті в майбутньому!

Ми маємо доступ до всіх аукціонів Америки і Канади, і можемо вам привезти автомобіль з будь-якого з аукціонів, в тому числі і Manheim. Працюючи з нами - ви отримуєте автомобіль повністю під ключ, в строго обмежений вами бюджет.
Привеземо будь-який автомобіль зі США або Канади!