Фіксуємо вартість вашого авто в договорі - Замовити дзвінок!
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
Оптові ціни на логістику!
АВТО З США
АВТО З США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ
КАТАЛОГ
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Оптові ціни на логістику
АВТО ЗІ США
АВТО ЗІ США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ АВТО
КАТАЛОГ АВТО
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Залишити заявку на дзвінок
Вкажіть ваші контактні дані, і за потреби одразу поставте запитання, на яке хочете отримати відповідь
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Залишити заявку на підбір
Вкажіть ваші контактні дані, і за необхідності опишіть бажаний автомобіль.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Заощаджуйте свій час
Залиште свої контакти за формою, і за потреби напишіть своє запитання.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)

Авто зі США під ключ

Про нашу компанію

Express Dealer Trade - оптова компанія з восьмирічним досвідом у міжнародній логістиці. Уже понад п'ять років ми займаємося пригнанням автомобілів зі США та Канади під ключ. Ми маємо дилерський доступ до всіх аукціонів Америки та Канади. Можемо запропонувати послугу пригнання абсолютно будь-якого виду транспорту зі США чи Канади. Переважно веземо автомобілі в Україну через порт Клайпеди (Литва), заощаджуючи при цьому ваш час, гроші та нерви. У нас найнижчі ціни на доставку автомобіля в Україну за допомогою Прибалтики. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам найшвидшу доставку транспорту з США в Україну, за найнижчою ціною.
Express Dealer Trade, Експрес Дилер Трейд

Процес купівлі автомобіля зі США під ключ

Експрес дилер трейд офис, Express Dealer Trade
Особиста зустріч і консультація

Для нас завжди важливо бути на одній хвилі з нашими клієнтами, саме тому першорядної важливості крок - особиста зустріч. На особистій зустрічі з клієнтом ми обговорюємо всі нюанси в покупці автомобіля з США або Канади. Консультуємо щодо бажаного автомобіля, та пропонуємо додаткові варіанти автомобілів до бюджету клієнта. Показуємо варіанти на найближчий час, показуємо всі наші інструменти для перевірки автомобілів. При бажанні та наявності часу показуємо автомобілі, які ми вже пригнали для наших клієнтів. До слова, їх ви можете подивитися у нас на сайті.
Договор Express Dealer Trade, Експрес дилер трейд договор
Підписання договору

Після особистої зустрічі, якщо менеджер із клієнтом зійшлися характерами - укладаємо договір. Ми працюємо виключно після укладення договору, і ніяк інакше. Наш договір - гарантія того, що ви серйозно ставитеся до купівлі автомобіля, і в разі виграшу на аукціоні - оплатите автомобіль протягом 3-х робочих днів. У разі якщо автомобіль протягом трьох робочих днів не буде оплачено - нам будуть виставлені штрафні санкції і вибір з двох варіантів; Викуповувати автомобіль за свої гроші або Оплачувати штрафні санкції. Користуємося другим варіантом, і оплачуємо штрафні санкції із заставної суми, яку ви залишаєте під час укладення договору (600$ - вартість наших послуг). Наш договір - гарантія того, що ми купимо вам автомобіль, за вашими параметрами, і привеземо його в Україну під ключ.
Аукцион авто из США, Купить авто из США
Підбір автомобіля за вашими параметрами

Після того, як договір був підписаний, параметри і бажання по автомобілю були позначені - приступаємо до пошуку бажаного вами автомобіля. Ми підбираємо автомобілі строго за параметрами клієнта, в строго визначений бюджет. Не беремо до уваги автомобілі з дуже великим пробігом, з сильними ударами, топлені автомобілі, і раніше продані дилерські авто (ляльки). Всі варіанти перед торгами суворо затверджуємо з вами, прораховуючи бюджет на торги індивідуально по кожному лоту.
Покупка автомобиля на аукционе в США
Торги на аукціоні

Після того, як варіанти на торги підібрали, бюджет із клієнтом визначили, усі варіанти перевірили за CarFax, і перевірені на наявність попередніх продажів - приступаємо до торгів. Перед початком торгів в обов'язковому порядку позначаємо з клієнтом пріоритетність варіантів. Щоб купити саме той, який найбільш цікавий клієнту. Попередньо всі варіанти ми обговорюємо з клієнтом особисто, показуючи всі можливі дефекти автомобіля. В обов'язковому порядку ми надаємо нашим клієнтам інформацію, яку ми знайшли по автомобілю (CarFax, попередні торги, і так далі...). Фінальне рішення завжди за клієнтом. Якщо автомобіль не куплений - повторюємо всю процедуру знову, до того моменту, поки не купимо автомобіль у ваш бюджет.
Доставка автомобиля из США в Клайпеду
Доставка автомобіля в Клайпеду

Після того як автомобіль у ваш бюджет був куплений - вам буде виставлено рахунок на оплату лота. Свій автомобіль ви повинні будете оплатити в зручному для вас банку, за реквізитами аукціону або перевізника (Intercargo). Після того як автомобіль був викуплений з аукціону - приступаємо до транспортування в Україну. Переважно всі автомобілі ми веземо через порт Клайпеди, заощаджуємо при цьому ваш час, нерви і гроші. Доставка автомобіля з США в Клайпеду займає в середньому 5 тижнів, залежно від місця розташування аукціону. Головна перевага Клайпеди перед Одесою - європейський сервіс. У Клайпеді не обкрадають автомобілі. У Клайпеді дбайливо й акуратно вивантажують і завантажують автомобілі. У Клайпеді швидко оформляють всі необхідні документи, і не затримують автомобілі - ви не платите за стоянку. Порт Клайпеди = Якісно і Швидко.
Доставка автомобиля из Клайпеды в Украину
Прибуття в Клайпеду (Одесу) і доставка в Україну (Київ)

За тиждень до прибуття автомобіля в порт Клайпеди ми виставляємо рахунок на оплату доставки, і готуємо всі необхідні документи для оформлення вантажу. Після того як автомобіль прибув до Клайпеди, був розвантажений і оформлений - автомобіль вантажать на автовоз і везуть в Україну. На всіх етапах робляться додаткові фотографії, з якими ми в обов'язковому порядку ділимося з клієнтами.
Ремонт авто из США, СТО авто из сша
Прибуття в Україну та вибір СТО

Після прибуття в Україну - автомобіль проходить митне очищення. Ми заздалегідь сповіщаємо вас про те, що в найближчі кілька днів потрібно буде оплатити вартість митниці. Завчасно готуємо всі необхідні документи. Після того як автомобіль був розмитнений - пропонуємо вам кілька СТО на вибір. У нас є безліч партнерських СТО, з якими ми працюємо на оптових цінах, надаючи знижки нашим клієнтам. Вибір СТО - ваше рішення. Ми можемо привезти ваш автомобіль адресно в будь-яке місто України.
Авто из США, Подбор авто из США, Авто из США под ключ
Підбір запчастин і подальший ремонт

Ми пропонуємо нашим клієнтам безліч варіантів запчастин на вибір. Це може бути як оригінал, так і б/в, або аналоги (Тайвань). Фінальний вибір за вами. Ми можемо знайти запчастини в будь-який бюджет, тим самим заощадивши ваші гроші на ремонті. У разі ремонту автомобіля на наших СТО - ми гарантуємо якісний ремонт. Клієнтам з інших міст ми, переважно, рекомендуємо ремонтуватися в своїх містах, так як це буде дешевше - в Києві за роботи по ремонту візьмуть більше. Якщо ви ремонтуєтесь на своєму СТО - із запчастинами ми допомагаємо.
Авто из США в Украине
Сертифікація та постановка на облік

Після того, як автомобіль був відремонтований і доведений до фінального результату - проводимо сертифікацію. Сертифікація американського автомобіля коштує 200$ (актуальність ціни уточнюйте), і займає кілька годин. Ми проводимо сертифікацію самостійно, вам немає необхідності бути присутнім особисто, і витрачати свій час - ми все зробимо за вас. Після того як сертифікат на автомобіль було отримано - приходить час постановки на облік.