Фіксуємо вартість вашого авто в договорі - Замовити дзвінок!
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
РУССКИЙ КОРАБЛЬ ИДИ НАХУЙ •
Оптові ціни на логістику!
АВТО З США
АВТО З США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ
КАТАЛОГ
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Оптові ціни на логістику
АВТО ЗІ США
АВТО ЗІ США
КАЛЬКУЛЯТОР
КАЛЬКУЛЯТОР
ТРЕКІНГ
ТРЕКІНГ
АУКЦІОНИ
АУКЦІОНИ
КАТАЛОГ АВТО
КАТАЛОГ АВТО
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
Залишити заявку на дзвінок
Вкажіть ваші контактні дані, і за потреби одразу поставте запитання, на яке хочете отримати відповідь
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Залишити заявку на підбір
Вкажіть ваші контактні дані, і за необхідності опишіть бажаний автомобіль.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)
Заощаджуйте свій час
Залиште свої контакти за формою, і за потреби напишіть своє запитання.
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин
(з 10:00 до 20:00)

ПЕРЕВІРКА АВТО ЗА CARFAX

Carfax - спеціальна база даних, що зберігає історію про авто американського походження. По суті це та сама перевірка за він кодом, що відрізняється деталізованим звітом. Особливості системи. Перевірка авто за він кодом імпортного авто зі США не обходиться без системи Карфакс. Вона дозволяє отримати такі дані:
- наявність проблем з документами;
- причетність до ДТП;
- затоплення і пошкодження авто;
- результати ТО;
- стан подушок безпеки (розкриття);
- реєстраційні відомості;
Мета бази - оптимізація і поліпшення ринку старих авто, в чому допоможе перевірка авто по він коду Україна. Скористатися такою послугою можна в нашій компанії. Звернувшись в Express Dealer Trade, ви зможете не тільки вибрати авто, а й замовити звіт Карфакс.
ЩО ТАКЕ VIN ЗВІТ (КАРФАКС), І НАВІЩО ВІН? ЩО ТАКЕ ФОТОЗВІТ?
Цей сервіс (Карфакс Звіт) - це найзручніший інструмент для отримання інформації про історію автомобіля з США. Звіт допомагає покупцеві убезпечити себе від купівлі б/в машини з прихованими проблемами, які можуть спричинити за собою дорогі ремонтні роботи. До звіту може входити інформація по машині з найрізноманітніших джерел: страхові компанії, автосалони, СТО, правоохоронні та інші державні установи тощо. Іншими словами, вся історія автомобіля за VIN номером в одному документі. Звіт є платним - ціна 4,95$. Але наша компанія надає його абсолютно безкоштовно, для своїх клієнтів, оскільки під час купівлі авто з США, звіт про стан та історію машини є обов'язковим для співробітників, які займаються пошуком і купівлею машин з американських аукціонів.
Фотозвіт - містить у собі всі доступні фотографії автомобіля, які зібрані з різних джерел. Фотозвіт може містити в собі фото машини, які не були опубліковані на аукціоні: фото відразу після аварії за участю авто, зроблені страховою компанією, або недоступні в інтернеті фотографії автомобіля. Фотозвіт може дати корисну інформацію про стан транспортного засобу (Наприклад, у тому випадку, якщо автомобіль був побитий кілька разів, і відновлювався, у фотозвіті можуть бути фотографії після кожної з аварій. У той час як на аукціоні завжди публікуються тільки фотографії після останнього ДТП, в результаті якого машина і потрапила на продаж з аукціонного майданчика). Водночас фотозвіт може містити тільки останні фото зроблені на аукціонному майданчику, або не містити фотографій зовсім.
ЗМІСТ ЗВІТУ
Увесь звіт структурований за розділами, що допомагає більш чітко і зрозуміло отримати уявлення про історію авто. Кожен із п'яти розділів містить певну інформацію. Нижче ми детально розглянемо кожен з них, а також виділимо найбільш важливі моменти.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ (VEHICLE REPORT)
Цей розділ містить вступну інформацію і, за великим рахунком, виступає певним конспектом усього звіту. У розділі подаються загальні характеристики автомобіля, а також найбільш значущі дані, на які обов'язково варто звернути увагу.
Інформація про ТЗ (Vehicle information) - це загальні дані про транспортний засіб: модель, Vin-код, тип авто, двигун і паливо, на якому він працює, а також привід. Крім цього, тут можна пройти за посиланнями, де вказана повна комплектація авто.
  • Branded Title: Salvage - говорить про те, що авто після ДТП і має технічні пошкодження. Зверніть увагу. Аукціони привласнюють автомобілям різні сертифікати (Salvage, Clean title тощо) залежно від типу пошкоджень та правовстановлюючих документів на авто. Тому, у Branded Title можуть бути різні значення.
  • Damage Report - звіт про пошкодження
  • Previous owners - кількість власників
  • At least 1 open recall - як мінімум один відгук. Мається на увазі офіційна відклична кампанія виробником.
  • Types of owners - тип володіння автомобілем. Це може бути як особисте використання, так і прокат, використання в таксі тощо.
  • Last report odometer reading - останнє показання одометра (пробіг авто)
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ ВЛАСНИКІВ
У цьому блоці вказується інформація щодо власників. Зліва дані по машині, коли автомобіль належав першому власнику. Вказується рік купівлі, тип володіння, час володіння, штат/місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за один рік, а також останні показники одометра. Праворуч вказуються ті самі дані щодо другого власника. Цей розділ вкрай корисний для тих, хто хоче перевірити Vin авто на предмет шахрайства з пробігом, або упевнитися в кількості власників авто.
СТАН ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ
Цей розділ містить інформацію про стан автомобіля на момент володіння ним кожним із попередніх власників. Кожна колонка відповідає за одного з водіїв. Якщо у верхньому блоці ви бачите знак оклику (ALERT!) у червоному трикутнику - це означає, що блок містить важливу інформацію, яка, зазвичай, свідчить про те, що автомобіль мав якісь пошкодження, або несправності. власників авто.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Конкретно в цьому прикладі ви можете бачити, що автомобіль в руках першого власника не мав жодних пригод. Однак на момент володіння машиною другим господарем, вона потрапила в ДТП. Безпосередньо статус Salvage, який знаходиться в розділі "Загальна інформація" (Vehicle Report), говорить про те, що вартість ремонту транспортного засобу на території США не є рентабельною, що і послужило підставою для списання машини страховою компанією. Як видно у звіті, машина отримала статус Total Loss Reported, що можна перекласти як "відновленню не підлягає". Однак, це не говорить про те, що машина зазнала справді критичних пошкоджень. Наприклад, через порівняно слабкий удар, спрацював піропатрон подушки безпеки, що автоматично змушує страхові компанії списувати транспортний засіб, адже за законами США такий автомобіль більше не має права використовувати на дорогах, навіть якщо неполадку легко усунути власниками авто.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Нарешті, в останньому розділі подається вся інформація щодо кожного з колишніх власників: коли автомобіль купували, який пробіг на момент придбання, вказується джерело даних та інші корисні відомості, які доповнюють попередню інформацію в більш докладному вигляді. У цьому блоці ви можете дізнатися, на якій станції проводився ремонт або обслуговування, з якого приводу було звернення на станцію. Також подаються коментарі фахівців. Крім цього, в цьому розділі також може відображатися інформація про поліцейські звіти, відомості страхових компаній тощо. Загалом, у цьому розділі міститься абсолютна вся інформація, яка є в базі даних.
Привеземо будь-який автомобіль зі США або Канади!